Svetová výstava EXPO Dubaj sa mala pôvodne konať v roku 2020, avšak z dôvodu pandémie ju museli organizátori o rok posunúť. Napriek tomu si ale ponechala názov EXPO Dubaj 2020, nenechajte sa ním preto pomýliť.  

Kedy sa koná EXPO Dubaj 2020?  

EXPO Dubaj je najvýznamnejšou celosvetovou výstavou roka 2021, čomu zodpovedá aj jej trvanie. Prebiehať bude od 1. októbra do 31. marca, pričom účasť potvrdilo už 192 krajín. Očakávaná návštevnosť je na úrovni až 25 miliónov návštevníkov.  

Aký je význam EXPO Dubaj 2020?  

EXPO Dubaj je svojím spôsobom výnimočnou výstavou, keďže je historicky prvou, ktorá sa koná na území Blízkeho Východu. A aby toho nebolo málo, Spojené arabské emiráty v tomto čase oslavujú 50. výročie od svojho založenia. Očakáva sa teda, že výstava bude skutočne veľkolepá a Arabi si dajú záležať na tom, aby sa pred celým svetom odprezentovali v tom najlepšom svetle.  

Pokiaľ už dlhšiu dobu plánujete návštevu Dubaja, práve tento čas sa oplatí využiť. Dubaj tak uvidíte v jeho plnej kráse, no zároveň sa môžete zúčastniť samotnej výstavy, ktorá rozhodne stojí za pozornosť. Mottom EXPO Dubaj 2020 je „Connecting Minds, Creating the Future“.  

A to je vlastne aj celým zmyslom výstavy – spájať názory a skúsenosti expertov z celého sveta, budovať vzťahy a spoločne zlepšovať budúcnosť nás všetkých.  

Témy tohtoročnej výstavy  

Každá svetová výstava má nosné témy, ktoré sa preberajú a riešia na jednotlivých konferenciách či vystúpeniach expertov. EXPO Dubaj 2020 bude zamerané na 3 hlavné tematické oblasti – mobilita, udržateľnosť a príležitosť.  

Každá zo zúčastnených krajín si môže vybrať tému, ktorú bude na výstave prezentovať. Slovenská republika si zvolila mobilitu. Konferencie a diskusie k jednotlivým témam sú zaujímavou príležitosťou, ako získať nový pohľad na svet, vypočuť si názory uznávaných odborníkov na jednotlivé oblasti a prispieť k riešeniu celosvetových problémov.  

Jednotlivé konferencie budú hlbšie venované konkrétnym problémom – inovácie, energetika, elektromobilita, alternatívne zdroje energie a podobne. Zároveň sa však budú hľadať nové riešenia podpory vo forme grantov a prezentovať podnikateľské príležitosti. Pokiaľ teda hľadáte nápady, ako a v ktorej oblasti rozbehnúť podnikanie, EXPO Dubaj 2020 môže byť pre vás skvelou inšpiráciou.  

Spojte v Dubaji príjemné s užitočným  

Návštevu výstavy EXPO Dubaj 2020 môžete spojiť s dovolenkou plnou zážitkov, prípadne priamo s podnikateľskými aktivitami. Nie je žiadnym tajomstvo, že Dubaj je rajom pre ľudí, ktorí chcú investovať do nehnuteľností.  

Štatistiky ukazujú, že návštevnosť Dubaja každým rokom narastá (ohliadnuc od pandémie, ktorá prispela k obmedzeniu cestovania). S uvoľňujúcimi sa opatreniami však počet turistov, ale aj nových obyvateľov Dubaja začína prudko narastať. Čo to znamená pre vás? Pokiaľ chcete vstúpiť na realitný trh v Dubaji a investovať do lukratívnych nehnuteľností, teraz je ten správny čas!  

Prehliadky nehnuteľností počas EXPO Dubaj 2020 

V našej realitnej kancelárii Platinum Square pripravujeme prehliadky nehnuteľností so slovensky hovoriacim agentom počas výstavy EXPO Dubaj 2020. V ponuke máme množstvo lukratívnych víl, rodinných domov a apartmánov, ktoré sú vhodné na investíciu. Tá sa ročne zhodnotí o viac ako 10 %.  

V aktuálnej dobe pripravujeme launch na luxusný mrakodrap Cavalli v Dubai Marine, pričom pri predpredaji je cena apartmánov približne o 30 % nižšia ako po dokončení stavby. Jedná sa tak o lukratívnu príležitosť na investíciu, ktorú sa rozhodne oplatí využiť. Ponúkame aj flexibilný 5-ročný platobný plán, aby ste si svoju investíciu mohli rovnomerne rozložiť.  

Naviac ponúkame aj sprostredkovanie krátkodobého či dlhodobého prenájmu, pomôžeme vám so zariadením apartmánov či zabezpečením víz. Vy tak budete odbremenení od povinností, ktoré by vám zbytočne zaberali čas.  

V prípade záujmu o rezerváciu prehliadky nehnuteľností nás neváhajte kontaktovať. 

Spoločnosť Platinum Square sa zaviazala poskytovať vysokú úroveň odbornosti a zákazníckeho servisu pri predaji alebo prenájme nehnuteľností v Dubaji.

Naša kancelária v Dubaji
Office-2904, Concord Tower, Media City, Dubai U.A.E
Kontaktná osoba

Ing. Dávid Lehotský
Sales manager pre Európu

Dostupné kontakty
Zavolajte mi ihneď

+421949361477

Alebo mi napíšte email

info@platinumsquare.sk

Spoločnosť Platinum Square sa zaviazala poskytovať vysokú úroveň odbornosti a zákazníckeho servisu pri predaji alebo prenájme nehnuteľností v Dubaji.

Naša kancelária v Dubaji

Office-2904, Concord Tower, Media City, Dubai U.A.E

Kontaktná osoba

Ing. Dávid Lehotský
Sales manager pre Európu

Dostupné kontakty
Zavolajte mi ihneď

+421949361477

Alebo mi napíšte email

info@platinumsquare.sk

Copyright © 2022 – PlatinumSquare.sk – Všetky práva sú vyhradené.

Login

Register

terms & conditions