Najvyššia rezidenčná budova na svete v Dubaj Marine a pod správou Six Senses

Odporúčame
  • Na predaj
1,470,000.00€

Popis nehnuteľnosti

Popis

Pokiaľ hľadáte luxus a niečo unikátne, tak práve pre Vás je v ponuke najvyššia rezidenčná budova na svete, kde získate vertikálny wellness a sociálny klub Six Senses Place v Dubaj Marine.

To, čo robí Six Senses Residences Dubai Marina výnimočným, je jeho aktívna redefinícia zdravého životného štýlu od základov. S holistickým prístupom sú zariadenia orientované na wellness a podporu komunity bezproblémovo integrované do dizajnu 122-poschodovej budovy, ktorá bude po dokončení najvyššou rezidenčnou budovou na svete. Tento krok presúva koncept zdravia z posilňovne a wellnessu priamo do ich domova.

Plány zahŕňajú vytvorenie špecializovaného centra dlhovekosti, kombinujúceho vyspelú vedeckú diagnostiku s vysokokvalitnými službami. Plánuje sa tiež veľká posilňovňa, kryokomory a hyperbarické kyslíkové komory, miestnosť na kryštálové zvukové liečenie a wellness časť s rôznymi hydroterapeutickými zariadeniami a barom. Žiarivý 25-metrový plavecký bazén na Skydecku na 109. poschodí tiež svedčí o inovatívnom dizajne. Vďaka ňemu si vychutnáte nezabudnuteľné výhľad na tie najkrajšie pamiatky Dubaja a more.

Hľadanie zábavy bude uspokojené rôznymi spoločenskými miestnosťami, hernými miestnosťami, kinom a programom zahŕňajúcim rôzne prednášky, workshopy a udalosti.

S výhľadom na panorámy zahŕňajúce Palm Jumeirah, Dubai Harbor, Beachfront, Emirates Golf Course, Dubaj Marinu, Blue Waters a Ain Dubai si užijete tie najkrajšie výhľady v Dubaji.

Cenník:

3 izbové apartmán (2BR): Rozloha začína od 185 m2 a cena začína od 1 470 000 EUR

4 izbové apartmány (3BR): Rozloha začína od 315 m2 a cena začína od 2 349 000 EUR

Pre väčšie apartmány a aktuálnu dostupnosť nám stačí napísať správu,

Splatkový kalendár: 40 % počas výstavby a 60 % pri odovzdaní.

 

Odber noviniek:
Rýchle zhrnutie

Nehnuteľnosť na mape

Prejaviť záujem