Očarujúce podmorské vily v Dubaji

Odporúčame
  • Na predaj
4,806,164.00€

Popis nehnuteľnosti

Popis

S potešením vám predstavujeme jednu z najunikátnejších luxusných víl v Dubaji.

Táto vila ma tri úrovne, z ktorých jedna je pod vodou. Celý projekt nanovo definuje celý koncept nábrežného bývania v Dubaji. Štýlové moderné interiéry majú nádherné drevené a mramorové povrchy. Prízemie, v ktorom sa nachádza obývacia izba, jedáleň a kuchyňa má okná od podlahy až k stropu, ktoré ponúkajú neuveriteľné panoramatické výhľady. Obývacia časť, ktorá je zakončená strešným oknom, vedie na terasu s drevenou podlahou, ktorá vás spojí s morom. Najvyššie poschodie je strešná terasa s jacuzzi a krytým jedálenským kútom so strešným oknom.

Skutočným vrcholom vily je spodné poschodie, ktoré obsahuje spálne. Každá spálňa má sklenenú stenu, ktorá vám ponúka neuveriteľný podvodný výhľad na koralový útes. V žiadnej inej vile v Dubaji sa nebudete môcť zobudiť pri pohľade na podmorský život, ktorý vám pláva pred oknom, keď slnečné svetlo začína prenikať cez hladinu mora. Každé ráno vo vile je samo o sebe nezabudnuteľným zážitkom.

Celá komunita ostrovov a vil ponúka množstvo päťhviezdičkových plážových rezortov, luxusných maloobchodných predajní a kvalitných reštaurácií, ktoré vytvárajú jedinečnú komunitu pre svojich obyvateľov. Krátka jazda loďou alebo hydroplánom vedie na dubajskú pevninu, kde nájdete dalšie unikátne zážitky.

Pre našich najnáročnejších klientov je táto jedinečná vila na pobreží ideálnym hlavným sídlom alebo dokonca druhým domovom v Dubaji.

3D obhliadka vily: https://my.matterport.com/show/?m=Egr1i6MwyEF

 

Odber noviniek:

Rýchle zhrnutie

Nehnuteľnosť na mape

Prejaviť záujem