Prémiové apartmány s výhľadom na Burj Khalifu – Marquise Square

Odporúčame
  • Na predaj
400,000.00€

Popis nehnuteľnosti

  • Property ID: marquise-square
  • Print
Popis

Marquise Square sa nachádza v svetoznámej štvrti Burj Khalifa a ponúka apartmány najvyššej kvality s veľmi unikátnym dizajnom, ktoré sa môžu pochváliť vynikajúcou adresou  a výhľadom na túto dominantu Dubaja. Zároveň sa v blízkej budúcnosti má stať centrom mesta  a to z nej robí presvedčivú investičnú príležitosť

Dostupná je aj možnosť garantovaného výnosu na 5 rokov a to vo výške 7% ROI a až 3 ročného platobného plánu!

Marquise Square patrí medzi projekty s unikátnym dizajnom, vysokou kvalitou dokončenia apartmánov a výhľadom na Burj Khalifu, alebo Dubajský vodný kanál z ktorého sa očakáva, že sa stane ďalšou Dubaj Marinou. Tieto prednosti z nej robia nehnuteľnosť na ktorú by ste mali zamerať svoju pozornosť.

Apartmány majú dvere vyrobené na mieru v Europe, vstavané skrine vo všetkých spálňach a kvalitné talianske obklady. Kuchyne sú tiež vytvorené na mieru a obsahujú kamennú dosku so zadnou stranou z prvotriedneho kremeňa, plne integrované špičkové spotrebiče Siemens, talianske skrinky a nástenné skrinky STOSA. Apartmány sú vybavené aj európskym LED osvetlením vo všetkých jednotkách, svetelnými vypínačmi a elektrickými zásuvkami LEGRAND a kabelážou Cat 6 s televíziou, telefónom a dátovými bodmi v izbách.

LUXUSNÉ SLUŽBY A VYBAVENIE:
Spoločné priestory zahŕňajú prekrásnu recepciu, 24-hodinovú bezpečnostnú službu, salónik pre návštevníkov, výťah pre 5 osôb a služobný výťah. K vybaveniu patria predajne jedál a nápojov, bazén a detské bazény, najmodernejšia telocvičňa, klub zdravia, multifunkčné vonkajšie ihrisko a detské ihrisko.

Dostupnosť apartmánov:

  1. spálňové apartmány – rozmery od 104 m2, cena od 400 000,-Eur
  2. spálňové apartmány – rozmery od 123 m2 do 154 m2, cena od 697 725,-Eur
  3. spálňové apartmány – rozmery od 199 m2, cena od 766 000,-Eur

Vzdialenosti:

  • 5 minút od Dubai Mall
  • 7 minút od stanice metra
  • 8 minút od Burj Khalify
  • 8 minút DIFC
Rýchle zhrnutie

Nehnuteľnosť na mape

Prejaviť záujem