Prvý plavajúci palác od Kempinski na svete s 25 ročnou garanciou 7% ROI

Odporúčame
  • Na predaj
388,000.00€

Popis nehnuteľnosti

Popis

Radi Vám predstavujeme projekty, ktoré sú celosvetovo unikátne. Medzi ne určite patrí prvý plávajúci luxusný hotel Kempinski, okolo ktorého je 12 plávajúcich luxusných víl, ktoré majú svoj vlastný pohon.
Zároveň pre investorov ponúka možnosť investície, kde máte garanciu 7 % ROI na 25 rokov!
Ako investor môžete ostať na 14 dní každý rok v plavajúcom paláci bezplatne.

Zakotvený bude vedľa jednej z najexkluzívnejších plážových úsekov v Dubaji a to Jumeirah Beach Road, ktorý je veľmi vyhľadávaná luxusnými cestovateľmi aj miestnymi obyvateľmi pre svoje pulzujúce hotely, reštaurácie a bary. Hostia sa môžu tešiť na luxusný hotel, kde sa rýchlo dostanú loďou, alebo bude dostupná pristávacia plocha pre vrtuľníky.
Kempinski plávajúci palác pritiahne náročných turistov z celého sveta.
V jeho strede pod sklenenou pyramídou bude dostupné všetko, čo vyžadujete od luxusného 5-hviezdičkového hotela a to od exkluzívnych gurmánskych reštaurácií, barov, kúpeľov, bazénov až po butiky, banketové priestory a možnosť priplávania a vyplávania ešte väčších jácht v centre hotela.

12 luxusných víl, prepojených pontónmi je na tiež na predaj a cena začína od 2 718 891 Eur. Luxusné plávajúce vily s veľkými panoramatickými oknami charakterizujú kvalitný a elegantný dizajn na dvoch podlažiach so strešnou terasou a s infinity bazénom. Vily majú svoj pohon a sú vybavené solárnymi panelmi a sú navrhnuté tak, aby boli šetrné k životnému prostrediu.

Rýchle zhrnutie

Nehnuteľnosť na mape

Prejaviť záujem