Safa One od dizajnérov De Grisogono v Safa Parku

Odporúčame
  • Na predaj
525,327.00€

Popis nehnuteľnosti

Popis

Safa One ponúka ultra luxusné prevedenie pod značkou De Grisogono zo Švajčiarska a jej dizajn čerpá inšpiráciu z drahokamov a šperkov, ktoré sa nachádzajú v najslávnejších kúskoch tohto majstrovského klenotníka. Projekt obsahuje dve výškové veže ponúkajúce prémiový luxus v náručí prírody inšpirované Singapurom.

Dve veže Safa One sú navzájom spojené visutými záhradami, ktoré ponúkajú to najlepšie z prírody. Pred budovou nájdete exotické stromy a kvety, zatiaľ čo kúzelné záhrady stúpajú nad budovu a vytvárajú jedinečný zelený náhrdelník, ktorý ešte viac skrášľuje exteriér.

Táto výšková budova sa nachádza v parku Safa pri Business Bay. Jeho centrálna poloha umožňuje obyvateľom prístup k hlavnej diaľničnej sieti naprieč Dubajom.

Projekt ponúka apartmány s výhľadom na Safa Park, World Islands a Bulgari Island na jednej strane, zatiaľ čo druhá strana ponúka neuveriteľný výhľad na Burj Al Arab, Atlantis a Palm Jumeirah.

Safa One je jemným spojením luxusu a prírody v srdci Dubaja. Ponúka prémiovú kolekciu 1-spálňových apartmánov vo veži B a ultraluxusné apartmány s 2 a 3 spálňami s osobným bazénom vo veži A.

 

Dostupnosť:

1 spálňové apartmány: Rozmery od 78.3 m2 a cena začína od 525 327,-Eur – Momentálne vypredané

2 spálňové apartmány: Rozmery od 183.3 m2 a cena začína od 1 335 411,-Eur

3 spálňové apartmány: Rozmery od 253 m2 a cena začína od 1 723 043,-Eur

Platobný plán je rozdelený až na 4 roky.

 

Budova Safa One bude mať nasledujúce vybavenie:

  • Plne vybavená telocvičňa
  • SPA
  • Exkluzívny club house
  • Kaviarne a reštaurácie
  • Infinity bazény s riadenou teplotou

Okrem toho bude mať Safa One tropicke záhrady s vlastným ekosystémom umiestnené na vrchole budovy. Tento samostatný architektonický zázrak bude vybavený aj systémom, ktorý mu umožňuje produkovať tropický dážď niekoľko krát do dňa a ponúka jedinečný zážitok ako nenájdete nikde inde. Táto časť bude ponúkať prémiové kaviarnie a reštaurácie.

Luxus v Safa One nemá žiadne obmedzenia. Obyvatelia si užijú nezabudnuteľné atrakcie, ako sú tropické dažďové pralesy a vertikálne záhrady. Tu získate domov, kde sa príroda spája s luxusom.

Rýchle zhrnutie

Nehnuteľnosť na mape

Prejaviť záujem