SLS Dubai Hotel a Rezidencie s garantovaným výnosom

Odporúčame
  • Na predaj
298,000.00€

Popis nehnuteľnosti

Popis

SLS hotel a rezidencie s úžasným výhľadom na najvyššiu budovu na svete – Burj Khalifu ponúka nezabudnuteľné výhľady pre svojich rezidentov a aj hotelových hostí. Na vrchole budovy si môžete zaplávať v bazéne, ktorý ma priamy výhľad na túto najvyššiu budovu na svete. Vďaka širokej škále hotelové vybavenia od barov, reštaurácií, bazénov s výhľadom na Burj Khalifu Vám SLS ponúka všetko na jednom mieste. Ako rezident môžete navštevovať najlepšie reštaurácie na svete a mať výhľad na Downtown Dubaja s Burj Khalifou.

Pre investorov je dostupný garantovaný výnos a nemusíte si kúpiť ani celý apartmán! Jedná sa o úplné prvé čiastkové vlastníctvo 5-hviezdičkového hotelového apartmánu. Garancia je až 7 % ROI v čistom za každý rok a to po dobu 10 rokov a po 10 rokoch budete dostávať výnos podľa obsadenosti hotela. Tento fragment môžete predať ďalšiemu klientovi. Pri garantovanom výnose 5 % za každý rok z ceny fragmentu apartmánu a po 10 rokoch od Vás odkúpia túto čiastku za cenu, ktorú ste za neho zaplatili. Za každé čiastočné vlastníctvo v apartmáne získate 7 nocí zadarmo v hotely na každý rok zadarmo. Zároveň získate vďaka frakciám v hodnote nad 750 000 Dirhamov, čo je cca 193 000,-Eur rezidenčné víza! Výnos si už môžete nechať posielať každý mesiac!

Pri toľkých rezidenčných a hotelových nehnuteľnostiach v Dubaji to môže byť ťažká úloha vedieť do ktorej nehnuteľnosti investovať. Ale čo ak máte všetky možnosti a to od luxusného hotela, top reštaurácií, barov až po výhľad na Burj Khalifu a rezidenčných apartmánov pod jednou strechou, tak potom sa táto úloha stane jednoduchou.

Ceny čiastkového vlastníctva do 5-hviezdičkového hotelového apartmánu:
1 spálňový Loft: Cena 298000,-Eur
1 spálňový Duplex: Cena 317800.-Eur
2 spálňový Loft: Cena 450 000,-Eur
2 spálňový Duplex: Cena 390 000,-Eur

Celé apartmány sú za štvornásobnú cenu a získate až 28 dní kedy môžete ostať v hotely.

Získajte 7 % ROI na 10 rokov bez poplatkov!  Po tejto dobe dostanete výnos podľa obsadenosti fragmentu a môžete ho hocikedy predať.
Pri 5 % ROI na 10 rokov bez poplatkov získate možnosť odpredať Váš fragment SLS za cenu, ktorú ste ju zakúpili.
Využite 7-dňový pobyt každý rok za každý zlomok.
Apartmány sú rozdelené na 4 časti s certifikátom individuálneho vlastníctva.

Pokiaľ chcete svoj vlastný rezidenčný apartmán s prekrásnym výhľadom a možnosťou využívať hotelové reštaurácie a vlastný bazén pre rezidentov, posilňovňou, tak v ponuke máme tieto apartmány:

Platobný plán je 30 % pri kúpe apartmánu a 70 % budete splácať po dobu 3 rokov !

1 spálňový Loft: Rozmery od 109 m2 a cena začína od 541 730,-Eur
1 spálňový Duplex: Rozmery od 117 m2 a cena začína od 551 000,-Eur
2 spálňový Duplex: Rozmery od 178 m2 a cena začína od 1 004 000,-Eur

 

Odber noviniek:

Rýchle zhrnutie

Nehnuteľnosť na mape

Prejaviť záujem