Premýšľate nad kúpou nehnuteľnosti v Dubaji? Pre expatov aj investorov je Dubaj výhodná investícia.
Za posledné roky sa stal Dubaj najvyhľadávanejším miestom na zemi. Do Dubaja prichádzajú ľudia z celého sveta, či už v rámci obchodu alebo nových pracovných príležitostí. Neustáli nárast turistov vytvára nové príležitosti v oblasti investovania, keďže dopyt po prenájme sa neustále zvyšuje. Teraz je ten správny čas investovať v Dubaji a ponúknuť im vaše nehnuteľnosti na prenájom.

Spoluzakladateľka spoločnosti Platinum Square Real Estate Dubai je Slovenka, ktorá ako jediná osoba z Česka a Slovenska má v Dubaji realitnú kanceláriu. Po viac ako dekádových skúsenostiach v oblasti realít sa rozhodla využiť jedinečnú príležitosť pre investovanie v Dubaji, nie len pre investorov, ale aj expatov a na základe prieskumu trhu vytvorila bezkonkurenčné komplexné služby, ktoré si rozpíšeme nižšie.

Platinum Square ponúka pre klientov nákup a predaj nehnuteľností, krátkodobý a dlhodobý prenájmom vašich nehnuteľnosti, dizajnérske zariadenie apartmánu, úpravu záhrady, založenie spoločnosti a víz v Dubaji až po zmenáreň kryptomien. Dubaj je ideálne destinácia pre ľudí, ktorí držia peniaze na účte a chcú ich zhodnotiť a zároveň ochrániť pred infláciou v Európe.

V prípade nedostatku finančných prostriedkov na nákup nehnuteľností v Dubaji vám vieme pomôcť s vybavením hypotekárného úveru. Naša spoločnosť má partnerov na Slovenskom aj Dubajskom trhu, ktorí vám vedia preveriť získanie hypotekárneho úveru pre vašu nehnuteľnosť v Dubaji. Našu ponuku dopĺňajú platobné plány na 7 až 10 rokov pre nehnuteľnosti, pomocou ktorých si viete platby rozložiť postupne, bez potreby financovania cez hypotéku.

Prečo investovať v Dubaji

Dubaj je mesto snov. Kto chce investovať v Dubaji, mal by toto mesto navštíviť. Je to mesto, kde je stále niečo nové, aktuálne je na ceste stáť sa najinteligentnejším mestom na svete a práve preto, by ste mali zvážiť tieto výhody na kúpu nehnuteľnosti v Dubaji.

Ak plánujete kúpiť apartmány v Dubaji naša spoločnosť platinumsquare.sk je tu pre vás. Sme ideálny partner na vyhľadávanie nehnuteľnosti a investičných príležitostí:
Ponúkame jedinečné know-how od zakladateľov našej spoločnosti, ktorí niekoľko rokov pôsobili na vysokých manažérskych pozíciách u najväčších developerov v Dubaji, vďaka čomu vám vieme pomôcť vybrať tie najzaujímavejšie projekty. Ďalšiu konkurenčnú výhodu ktorú ponúkame sú apartmány a vily, ktoré sú určené len pre našu agentúru a vedenie spoločnosti ich starostlivo vyberá. Týmto vám ponúkame nehnuteľnosti, ktoré máme reálne k dispozícií a preto získavame každoročne ocenenia, pre najpredávanejšie agentúry v Dubaji.

Zároveň môžete získať investorské víza, ktoré môžete rozšíriť na manželku a deti. To znamená, že v Dubaji môžete ostať nepretržite pokiaľ vlastníte danú nehnuteľnosť (turisti môžu ostať v Dubaji maximálne 90 dní do roka). Hlavná podmienka je aby ste si kúpili nehnuteľnosť za 750 000 dirhamov, čo je v prepočte cca 180 000.-Eur. V ponuke máme v tejto hodnote apartmány aj vily, kde sa môžete rovno nasťahovať a užívať si bezpečnosť a pohostinnosť Dubaja. Viac informácií o investorských vízach nájdete TU.

Ponúkame vám aj alternatívu v oblasti investovania, pokiaľ nemáte záujem investovať do nehnuteľností. Ide o investovanie do rôznych projektov, kde je minimálny vklad 10 000 000 dirhamov (cca 2 400 000,-Eur), ktoré sa vám vrátia do 2 rokov a za každý rok získate 7 % úrok. Pri nižších investíciách nad 100 000,-Eur vám taktiež vieme ponúknuť zaujímavý úrok a návratnosť do pár mesiacov.

Cena apartmánov v Dubaji sa odvíja od lokality, preto sa snažíme vždy nájsť vhodnú lokalitu pre našich zákazníkov na základe ich požiadaviek. Radi vám vysvetlíme, ktorá lokalita je pre vás najvýhodnejšia na základe našich osobných skúsenosti z prenájmu, keďže ponúkame v rámci celého Dubaja krátkodobý a dlhodobý prenájom.

Kúpa apartmánov v Dubaji je tiež bezpečná investícia pred infláciou a v ponuke nehnuteľností a apartmánov na predaj sú tiež investičné nehnuteľnosti, ktoré ponúkajú garantované 10 % ROI (návratnosť investície za každý rok z ceny nehnuteľnosti, ktoré stoja od 240 000,- EUR).

Naša realitná kancelária so zameraním na Dubaj ponúka aj vily, ktoré stoja od 130 000,- EUR a apartmány od 90 000,- Eur (nákup pod tieto ceny neodporúčame). Všetko záleží od požiadaviek klienta a podľa toho mu vieme nájsť ponuku na mieru.

Naša spoločnosť predáva nehnuteľnosti nielen v Dubaji ale tiež vo federácii 7 autonómnych emirátov Abú Zabí (Abú Dabí), Adžmán, Dubaj (Dubajj), Fudžajra (Al-Fudžajra), Rás al-Chajmá (Ra’s al-Chajma), Umm al-Kuvajn (Umm al-Kajwajn) a Šardžá (Aš-Šárika) a máme overených partnerov po celom svete.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať, radi vám pomôžeme s výberom vašej nehnuteľnosti:

  Spoločnosť Platinum Square sa zaviazala poskytovať vysokú úroveň odbornosti a zákazníckeho servisu pri predaji alebo prenájme nehnuteľností v Dubaji.

  Naša kancelária v Dubaji
  Office-2904, Concord Tower, Media City, Dubai U.A.E
  Kontaktná osoba

  Ing. Dávid Lehotský
  Sales manager pre Európu

  Dostupné kontakty
  Zavolajte mi ihneď

  +421949361477

  Alebo mi napíšte email

  info@platinumsquare.sk

  Spoločnosť Platinum Square sa zaviazala poskytovať vysokú úroveň odbornosti a zákazníckeho servisu pri predaji alebo prenájme nehnuteľností v Dubaji.

  Naša kancelária v Dubaji

  Office-2904, Concord Tower, Media City, Dubai U.A.E

  Kontaktná osoba

  Ing. Dávid Lehotský
  Sales manager pre Európu

  Dostupné kontakty
  Zavolajte mi ihneď

  +421949361477

  Alebo mi napíšte email

  info@platinumsquare.sk

  Copyright © 2022 – PlatinumSquare.sk – Všetky práva sú vyhradené.

  Login

  Register

  terms & conditions