Rezidenčný projekt Peninsula 3 v Business Bay

Odporúčame
  • Na predaj
217,000.00€

Popis nehnuteľnosti

Popis

Predstavujeme vám rezidenčný projekt Peninsula 3, ktorá tvorí súčasť rezidenčného projektu Peninsula, ktorý sa nachádza na brehu vodné kanálu v Business Bay.

Peninsula Three má 49 poschodí a je rozdelená medzi 222 štúdiových jednotiek, 491 jednoizbových bytov a 136 dvojizbových jednotiek. Bez ohľadu na to, v ktorom apartmáne sa nachádzate, budete mať zážitok z úžasných výhľadov, ktoré zahŕňajú panorámu centra mesta, mrakodrap Burj Khalifa, vodného kanálu, alebo ich kombináciu.

Všetky byty majú veľmi kvalitnú vnútornú úpravu a vybavenie. V kuchyniach sú niektoré integrované spotrebiče s priestorom pre ďalšie spotrebiče, ako sú umývačky riadu a práčky. Všetky spálne sú doplnené vstavanými skriňami a sú umiestnené v budove tak, aby ste sa zobudili s tými najneuveriteľnejšími výhľadmi.

Medzi vybavenie projektu Peninsula patrí vonkajší rekreačný bazén, plavecký bazén, plne vybavená posilňovňa, detský bazén, vonkajší salónik a terasa na jogu a upravené terasy, ktoré sú prístupné len pre obyvateľov komplexu. V komunite ďalej nájdete 3 trávnaté plochy, basketbalové ihrisko, tenisový kurt, padel ihriská, skate park, bežeckú dráhu a mnoho ďalšieho.

Projekt sa nachádza len kúsok od downtownu Dubaja a má ľahký prístup do ďalších kľúčových oblastí celého mesta.

 

Odber noviniek:

Rýchle zhrnutie

Nehnuteľnosť na mape

Prejaviť záujem