Safa two v srdci Dubaja, výhľadom na more a 1 % splátkami

Odporúčame
  • Na predaj
563,000.00€

Popis nehnuteľnosti

Popis

Radi Vám predstavujeme ďalšie majstrovské dielo s názvom Safa Two. Tento projekt je druhou fázou „Nature of Luxury“ , ktorá prichádza s 1, 2 a 3 spálňovými apartmánmi.
Užite si tu najlepšiu polohu medzi Burj Khalifou a Dubai Marinou a všetky najznámejšie atrakcie budú okolo Vás.
Z prednej časti si môžete užívať prekrásne výhľady na more, panorámu Dubai Mariny a Burj Al Arab.
Safa Two je 83-poschodová budova, ktorá je dizajnová od prestížnej Švajčiarskej značky luxusných šperkov a hodiniek, DE GRISOGONO.

Svojím tvarom pripomína rezaný diamant a má za cieľ stať sa nádherným orientačným bodom a najluxusnejším projektom v Dubaji.
Stredobodom projektu bude infinity bazén s priehľadnými okrajmi uprostred budovy. Veľkolepá vstupná hala budovy bude obložená diamantovými a rubínovými prvkami. Na streche Safa Two bude vnútorný hmlistý les, pozorovateľňa a terasy s nádhernými panoramatickými výhľadmi na mesto.
Vďaka výnimočnej polohe umožňuje obyvateľom rýchly prístup k niektorým z najvyhľadávanejších oblastí Dubaja a turistickým atrakciám v priebehu niekoľkých minút.
Okrem toho, aby ponúkli životný štýl podobný rezortu, bude v Safa Two niekoľko plážových bazénov s terasami a oddychovými zónami.
Veže budú prepojené lanovkou, odkiaľ si budete môcť vychutnať fascinujúce výhľady na celý Dubaj.

Dostupné apartmány:
1 spálňový apartmán + obývačka: Cena začína od 563 000,-Eur
2 spálňový apartmán + obývačka: Cena začína od 638 000,-Eur
Pre väčšie a ultra luxusné apartmány nás stačí kontaktovať.

Platobný plán je až na 5 rokov: 20% depozit a väčšinu platobného plánu tvoria platby 1 % z ceny nehnuteľnosti mesačne a 25 % pri odovzdaní apartmánu.

Prémiové vybavenie budovy:
Štyri bazény inšpirované plážou sú tými najlepšími miestami na oddych po náročnom dni. V hornej časti budovy sa bude nachádzať hmlový les s chodníkmi a možnosťami stravovania, čo Vám umožní vychutnať si prírodu a pláže bez toho, aby ste museli opustiť budovu.
Vrch Safa Two bude obklopovať plošina po ktorej sa budete môcť prechádzať s istiacimi lanami a budete si môcť vychutnať 360-stupňový výhľad na Dubaj.

Infinity bazén:
Bude umiestnený v strede veže a jeho diamantový povrch sa bude trblietať v tme

Hmlový les:
V hornej časti budovy sa bude nachádzať hmlový les s chodníkmi a reštauráciami

 

Odber noviniek:

Rýchle zhrnutie

Nehnuteľnosť na mape

Prejaviť záujem